Galdniecība ar vīziju
Header

Koka Gultas

Koka gultas

Koka gulta padarīs Jūsu mājokli un guļamistabu par patīkamu vietu, kur atpūsties. Koka gulta izdaiļos jebkuru interjera dizainu un atdzīvinās to. Tās ir prakstiskākas un un tuvākas mūsu sirdīm, jo ir izgatavotas no dabīga materiāla.

Mēs izgatavojam, jebkura veida un sarežģītības koka gultas pēc individuāliem pasūtījumiem. Bet individuāli pasūtītai gultai ne vienmēr ir jāmaksā dārgi. Piedāvājam plašu materiālu un krāsu toņu izvēli.

Mūsu izgatavotās gultas ir individuāli piemērotas tieši Jūsu mājoklim un tās tiek izgatavotas profesionāli. Sākot ar pareizu materiāla sagatavošanu un pareizu krasas vai lakas uzklāšanu.

Kvalitatīvi izgatavotā koka gultā Jūs izgulēsities daudz labāk, jo jums nebūs jāsatraucas vai tā nesabruks līdz rītam. Mūsu produkcija nejūk ārā katru reizi kad nedaudz straujāk iesēžas vai atspiežas pret to. Pareizi konstuētai gultai vispār vajadzētu kalpot visu mūžu, un mūsu koka gultas tieši tādas arī ir.

Daudzi klienti ir saskārušies ar situāciju, kad vēloties ieekonomēt līdzekļus tiek nopirkta koka gulta mēbeļu veikalos par “labu cenu”. Tāču tāds produkts kā zināms nekalpos ilgi, jo tā kvalitāte neatbilst cenai, ko cilvēkam nākas maksāt.

Ir zināms, ka labāk pasūtīt koka gultas tieši Jūsu personīgajām vajadzībām. Pasūtot produktu pie galdnieka ir zināma garantija, ka produkts būs kvalitatīvs un tam noteikti būs pavisam cita vērtība, jo tas būs individuāls risinājums. To varēsiet arī tālāk pārdot, ja ar laiku vēlēsieties, ko pamainīt vai tas vienkārši neiederēsies Jūsu jaunajā mājokļa interjērā.

Zemāk ir apskatāmas dažas no mūsu izgatavotajām koka gultām. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar mums personīgi. (Spiediet uz attēlu, lai to palielinātu)

Vairāk par Krasts-R mūsu Google+ lapā

[kkstarratings]