Galdniecība ar vīziju
Header

Koka durvis

Koka durvis

Koka durvis, ko esam izgatavojuši padara mājokli pievilcīgāku.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu produkciju, ko izgatavojam un pakalpojumiem, ko sniedzam lūdzu sazinieties ar mums personīgi. Zemāk varat apskatīt dažas no mūsu izgatavotajām koka durvīm. (Spiediet uz attēlu, lai to palielinātu)

Koka durvis mājoklī ir kaut kas vairāk tikai par durvīm vien, tas ir interjera elements, kas atdzīvina visu mākoli un padara to par daudz patīkamāku vietu, kur uzturēties. Tās var būt masīvkoka durvis vai parastas priedes koka durvis. Koks ir materiāls, kas ir tuvs visam dzīvajam.

Nav svarīgi, priedes koka durvis vai masīvkoka durvis tās vienmēr padarīs mājokli siltāku un mājīgāku.

Mūsu meistariem ir vairāk kā 45 gadu pieredze, un tas nozīmē, ka produkts ko pasūtat pie mums tiks izgatavots profesionāli un kvalitatīvi. Tas arī ir iemesls kādēļ tik daudzi klienti iesaka mūsu pakalpojumus saviem darugiem un ģimenēm.

Koka durvīm tomēr piemīt kaut kas īpašs, jo lai arī kur tās būtu uzstādītas, privātmājā, birojā vai dzīvoklī, tās piedod to papildus vērtību tai vietai. Tās notur skaņas izolāciju labāk kā jebkuras citas durvis. Nu katrā ziņā uzstādot mūsu izgatavotu produktu, vilšanos Jums tas nesagādās.

Tāpēc mūsu piedāvātie produkti ir unikāli ar savu kvalitāti un dizainu, kā varat redzēt mūsu bilžu galerijā.

Visa mūsu produkcija ir induviduāli izgatavota un netiek ražota masveidā. Tāpēc varat būt droši, ka jums izgatavotais produkts ir vienīgais. Individuāli izgatavotam produktam ir savas priekšrocības un tas dod papildus vērtību jebkuram mājoklim.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu izstrādājumiem un pakalpojumiem, ko piedāvājam, lūdzu sazinieties ar mums personīgi.

Mēs piedāvājam arī montāžas darbus par atsevišķu samaksu.

Vairāk par Krasts-R mūsu Google+ lapā

[kkstarratings]